​Посли країн ЄС погодили кредит для України на загальну суму 45 мільярдів євро


Посли країн ЄС дійшли згоди надати кредит Україні в розмірі 35 мільярдів євро. Країни-члени та Європейський парламент мають завершити процедури до листопада. Заставою кредиту будуть заморожені ЄС активи центробанку росії, повідомляє Польське радіо.

Позика ЄС є частиною кредиту, який група семи хоче передати Україні, на загальну суму 45 млрд євро. Однак внесок США поки невідомий. Рішення Вашингтона залежить від домовленостей країн ЄС про продовження санкцій проти росії, у тому числі щодо заморожених активів. Обмеження в ЄС продовжують кожні пів року.

Сполучені Штати, бажаючи певності та передбачуваності, вимагають продовження кожні три роки. Однак Угорщина не хоче на це погоджуватися, заявляючи, що спочатку хоче дочекатися результатів виборів у США. Зараз питання лише в сумі кредиту для України, тому що влада в Києві обов'язково отримає частину ЄС. Україна зможе витрачати гроші на що завгодно — або на переозброєння, або на відновлення зруйнованої росією критичної інфраструктури.

Євросоюз уже надав Україні допомогу на 118 млрд євро. До цієї суми входить військова допомога, навчання українських солдатів та утримання біженців.

Фото x.com/vonderleyen



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 10 жовтня обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.