​Париж і Лондон обговорюють ідею відправки європейських військових в Україну

Франція і Велика Британія відновили переговори про відправлення в Україну військовослужбовців, як повідомляє французьке щоденне видання Le Monde. Пропозиція Єлисейського палацу, зроблена кілька місяців тому, повернулася на порядок денний після нещодавніх президентських виборів у США. Йдеться про технічне забезпечення та гарантії безпеки, які забезпечує присутність західних військових в Україні, повідомляє Польське радіо.

Британські військові джерела повідомили журналістам Le Monde, що влада в Парижі та Лондоні хоче створити, як вони написали, «міцне ядро союзників у Європі, зосередившись на Україні та загальній європейській безпеці». Прем'єр-міністр Великобританії Кір Стармер і президент Франції Еммануель Макрон обговорили це під час зустрічі в Парижі 11 листопада.

Le Monde повідомляє, що французи та британці розглядають можливість відправлення приватних компаній із персоналом, який може допомогти в обслуговуванні та ремонті західної військової техніки. Також йдеться про розміщення західних військ уздовж українсько-російського кордону, але лише після можливого перемир'я між Києвом і москвою. Французькі експерти, яких цитує Le Monde, стверджують, що західні сили могли б захистити Україну від загрози з боку росії.

На їхню думку, Париж і Лондон, а також скандинавські країни і Польща можуть зіграти провідну роль у цій ініціативі, але не Німеччина — надто ослаблена внутрішньополітичною нестабільністю.

Тим часом, Велика Британія ввела санкції проти 30 кораблів російського «тіньового флоту». Після цього найбільшого пакету кількість російських кораблів, які потрапили під санкції, зросла до 73, що зробило Британію лідером у цій сфері. Також під санкції потрапили компанії зі страхування суден.

Кір Стармер і Еммануель Макрон. Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.