​Питання вступу України до ЄС - це питання безпеки Польщі, заявив кандидат у президенти Польщі Рафал Тшасковський

Кандидат у президенти Польщі від «Громадянської коаліції» Рафал Тшасковський вважає, що питання вступу України до Європейського Союзу є питанням безпеки Польщі і не повинно ставитися під сумнів. Як він пояснив під час візиту до міста Голдап, що поблизу російського кордону, це питання є першочерговим і міжпартійним, повідомляє Польське радіо.

«Для нас важливо, щоб російські танки не стояли за п'ять кілометрів від Грубешова, якщо, не дай Боже, станеться щось погане. Безпека Польщі має першорядне значення, і з цим не слід загравати, жарти дійсно закінчилися. Той, хто ставить це під сумнів в політичних дебатах, той шкодить інтересам Республіки Польща», — сказав Рафал Тшасковський.

Нещодавно кандидат від «Права і справедливості» Кароль Навроцький заявив, що не бачить Україну в ЄС, допоки країна не дасть згоду на початок ексгумацій на українській землі.

Рафал Тшасковський. Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 19 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.