​На навчання українських учнів у польських школах Єврокомісія виділить 500 мільйонів злотих

Єврокомісія виділить 500 мільйонів злотих на навчання українських учнів у польських школах. За оцінками Міносвіти, таких учнів не менше 30 тисяч. Про це повідомляє Міністерство освіти під час візиту до Польщі виконавчої віцепрезидентки Європейської комісії Роксани Мінзату, відповідальної за соціальні права, навички, якісну роботу та готовність, повідомляє Польське радіо.

Роксана Мінзату зустрілася, зокрема, з міністеркою фінансів і регіональної політики Катажиною Пелчинською-Наленч та міністеркою освіти Барбарою Новацькою.

Гроші на навчання українських школярів у польських школах будуть перераховані через програму FERS, тобто Європейські фонди соціального розвитку на 2021—2027 роки.

Сьогодні віцепрезидентка Європейської комісії обговорить із молоддю вплив дезінформації на індивідуальне та соціальне життя, рівень цифрових компетенцій серед молоді та освіту на національному та/або європейському рівнях для забезпечення безпеки в Інтернеті.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.