Рада відмовилася звільняти Юлію Тимошенко і Юрія Луценка

zakon politvyazni

 
Провладна більшість відмовилась підтримати розгляд закону про амністію, який передбачав звільнення політв'язнів Юлії Тимошенко і Юрія Луценка.


Зокрема, коли спікер Литвин хотів поставити на голосування це питання, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов заявив, що сьогоднішнє засідання парламенту вже добігає кінця і депутати не встигнуть його розглянути. Він запропонував повернутись до розгляду цього закону пізніше.

Натомість голова фракції «БЮТ-Батьківщина» Андрій Кожем’якін наполягав, щоб законопроект розглядався саме сьогодні.

Окрім того, голова фракції попросив у спікера пояснити, чому депутатам роздали календарний план на весь тиждень, а керівництво Партії регіонів говорить про те, що наступне засідання відбудеться аж 20 листопада.

Кожем’якін зазначив, що питання про скорочення поточного пленарного тижня не піднімалося на Погоджувальній раді і звинуватив керівництво Верховної Ради у грубому порушенні Регламенту, повідомляє byut.com.ua.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 9 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.