Після ухвали закону про мови опозиція пішла з парламенту, щоб повернутися з народом

rada prapor

 
Опозиція залишила сесійну залу Верховної Ради на знак протесту проти ухвалення провладною більшістю у першому читанні закону про мови.


Як заявив з парламентської трибуни народний депутат фракції «БЮТ-Батьківщина» Андрій Шкіль, опозиції «немає що робити разом з тими, хто зраджує власний народ, хто примушує зраджувати тих, хто хотів би служити Україні».

Шкіль також заявив, що Партії регіонів вдалося протягнути мовний закон у першому читанні, але опозиція не допустить його ухвалення.

«Так, їм вдалося протиснути, проломити, впихнути перше читання, але, повірте мені, другого читання в цій сесійній залі не буде!», - наголосив народний депутат.

«Ми йдемо з цієї зали, щоб повернутися разом з народом», - додав Андрій Шкіль.

Після цього опозиційні депутати залишили сесійну залу, накривши свої робочі місця національним прапором.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.