Для викорінення кнопкодавства необхідна політичні воля як провладної партії, так і опозиції – Микола Оніщук

rada knopkodavi

 
Політики не відчувають на собі такого тиску з боку суспільства, щоб добровільно зняти з себе недоторканість. Таку думку висловив президент Інституту правової політики Микола Оніщук в інтерв’ю виданню «Комсомольська правда в Україні».


За словами екс-міністра юстиції, на сьогодні об’єм депутатської недоторканості не відповідає усталеним стандартам сучасного суспільства, її необхідно звузити. «Йдеться про те, щоб депутат відповідав за порушення закону на загальних підставах. Виключенням мають стати випадки його затримання або взяття під варту – таке рішення має приймати парламент», - додав Микола Оніщук.

Ще однією нагальною темою в парламенті, яка потребує вирішення, Микола Оніщук назвав «кнопкодавство». Для його викорінення необхідна, перш за все, спільна воля як провладної партії, так і опозиції. «В системі законів можна встановити певну ієрархію: конституційні закони, що приймаються двома третинами голосів, органічні – приймаються більшістю від конституційного складу та звичайні – від більшості присутніх (за наявності певного кворуму)», - повідомляє прес-служба Інституту правової політики.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 5 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.