Недоторканність треба знімати не тільки з депутатів, а й з Президента та суддів

klichko nedotorkanist

 
Позбавлення недоторканності не має бути вибірковим. «Імунітету» потрібно позбавляти не тільки народних депутатів, а також Президента, суддів та інших чиновників. Про це заявив лідер фракції «УДАР» Віталій Кличко в коментарі журналістам у кулуарах Верховної Ради, повідомила прес-служба партії «УДАР».


«На превеликий жаль, на сьогодні з Президента недоторканність не хочуть знімати, з суддів не хочуть знімати. Вибіркове позбавлення недоторканності – це маніпуляції», - наголосив Віталій Кличко.

Політик підкреслив, що фракція «УДАР» готує і внесе на розгляд парламенту законопроект про позбавлення недоторканності не тільки народних депутатів, а й Президента і суддів. Нагадаємо, у ВР не вистачило голосів за законопроект щодо розгляду в парламенті 20 червня змін до Конституції, які стосуються депутатської недоторканності. Опозиція виступила проти такого рішення.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.