Кличко: Влада хоче контролювати голосування позафракційних депутатів у парламенті

klichko rada1

 
Сьогодні влада робить все, щоб зорганізувати позафракційних депутатів-мажоритарників та так званих «тушок». Про це заявив лідер «УДАРу» Віталій Кличко, коментуючи ініціативу провладних депутатів про внесення змін до регламенту щодо кількісного складу депутатських груп, повідомляють «Конфлікти і закони».


Депутати-регіонали пропонують скоротити необхідну кількість депутатів для створення депутатської групи з 32 осіб до 15, зазначив Віталій Кличко.

«Це все робиться для того, щоб владі було простіше «ефективно» керувати позафракційними нардепами та контролювати «правильність» їх голосувань. Ми проти збирання в групи позафракційних і тих депутатів, які покинули фракції політичних сил, з якими пройшли до парламенту», - підкреслив Кличко.

В «УДАРі» наголошують, що позафракційні депутати можуть приєднатися до фракцій, які сьогодні є в парламенті, або об'єднатися в одну, в якій буде не менше 32 депутатів, як того вимагає регламент. Це відповідатиме й волевиявленню громадян, бо більшість депутатів обиралися від політичних сил, фракції яких представлені у Верховній Раді.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.