Верховна Рада звільнила від сплати податків та подання звітності мобілізованих підприємців

plenar zasidan

 

20 травня 2014 року, Верховна Рада України прийняла Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення оборонно-мобілізаційних питань під час проведення мобілізації», реєстр. №4785, повідомляють «Конфлікти і закони».


Цей проект підтримало 250 народних депутатів України (поіменне голосування http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/radan_gs09/ns_golos?g_id=5148).

У прийнятому законі держава бере на себе зобов'язання оплачувати роботу мобілізованих військовослужбовців, передбачається замороження нарахувань та виплат за зобов'язаннями мобілізованих перед банками по кредитах, звільняються від сплати податків та єдиного соціального внеску мобілізовані підприємці.

«Цей закон нарешті звільнить мобілізованих від зобов'язань, які вони фізично виконати не можуть, але при цьому дасть можливість продовжувати роботу найманих працівників тих підприємців, які мобілізовані. Важливим є і те, що відтепер держава виплачуватиме мобілізованим утримання», - прокоментувала прийнятий закон Оксана Продан.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.