Ранкове пленарне засідання Верховної Ради України 14 липня 2016 року

vr14 07 16

 
Для участі у пленарному засіданні зареєструвалося 326 народних депутатів. Голова Верховної Ради України Андрій Парубій відкрив ранкове засідання. Народні депутати приступили до розгляду питань порядку денного.


Прийнято Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям» щодо соціального захисту членів сімей учасників антитерористичної операції».

Законодавчим актом встановлено не включати до середньосукупного доходу сім’ї, яка претендує на отримання такого виду державної соціальної допомоги, грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і навчального складу, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції на час її проведення.

Відповідні зміни внесено до статей 1 та 4 Закону «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям».

Проект Закону зареєстровано за №3339.

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання допомоги на дітей померлого годувальника».

Законопроектом пропонується розширити коло осіб, що мають право на державну соціальну допомогу, дітьми віком до 18 років (тих, хто навчається -23 років) у разі смерті одного з батьків, що не набув права на пенсію, та надати право на одержання у зв’язку цим лише одного виду державної допомоги (за вибором).

Проектом також передбачається встановити розмір такої допомоги на кожну дитину на рівні прожиткового мінімуму для непрацездатних незалежно від доходу сім’ї.

Відповідні зміни пропонується внести до Закону «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам».

Водночас, проектом вносяться зміни до статті 1 Закону України «Про державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам» для надання можливості одержувати одночасно дві допомоги лише на дитину-інваліда - допомогу у зв’язку з інвалідністю та допомогу у зв’язку з втратою годувальника.

Проект Закону зареєстровано за №4668.

Прийнято Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» (щодо збільшення видатків на надання медичної допомоги працівникам зони відчуження за рахунок резерву коштів медичної субвенції)».

Законодавчим актом збільшено на 10 050,9 тис. гривень фінансування бюджетної програми «спеціалізована консультативна амбулаторно-поліклінічна та стоматологічна допомога, що надається вищими навчальними закладами, науково-дослідними установами та загальнодержавними закладами охорони здоров'я» (код 2301200) та одночасно зменшено на цю ж суму видатки на бюджетну програму «медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам» (код 2311410).

Згідно із Законом, додаткові видатки спрямовано на фінансування витрат на надання медичної допомоги працівникам зони відчуження, що обслуговуються в Державному закладі «Спеціалізована медико-санітарна частина № 16 Міністерства охорони здоров’я країни» ( м. Чорнобиль, Київська обл.)».

Відповідні зміни внесено до додатків № 3 «Розподіл видатків Державного бюджету України на 2016 рік» та № 6 «Міжбюджетні трансферти (базова та реверсна дотації, освітня та медична субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам) на 2016 рік», затверджених Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік».

Проект Закону зареєстровано за №4450.

Прийнято Постанову «Про перейменування деяких населених пунктів Миколаївської, Одеської, Харківської областей та Комінтернівського району Одеської області».

Відповідно до пункту 29 частини першої статті 85 Конституції України, пункту 8 статті 7 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», враховуючи пропозиції органів місцевого самоврядування та рекомендації Українського інституту національної пам’яті, Верховна Рада України перейменувала деякі населені пункти та райони:

селище Комсомольське Миколаївського району Миколаївської області на селище Благодарівка;

селище Красне Знам’я Снігурівського району Миколаївської області на селище Любомирівка;

селище міського типу Комінтернівське Комінтернівського району Одеської області на селище міського типу Доброслав;

Комінтернівський район Одеської області на Лиманський район;

село Жовтневе Близнюківського району Харківської області на село Верхове.

Проект Постанови зареєстровано за №4907.

Прийнято Постанову «Про перейменування деяких населених пунктів Закарпатської, Одеської та Чернігівської областей».

Відповідно до пункту 29 частини першої статті 85 Конституції України, пункту 8 статті 7 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», враховуючи пропозиції органів місцевого самоврядування та рекомендації Українського інституту національної пам’яті, Верховна Рада України постановила перейменувати деякі населені пункти:

село Жовтневе Хустського району Закарпатської області на село Забереж;

село Червонознам’янка Іванівського району Одеської області на село Знам’янка;

село Петрівка Борзнянського району Чернігівської області на село Махнівка.

Проект Постанови зареєстровано за №4651.

Прийнято Постанову «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про перейменування окремих населених пунктів та районів на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей».

Постановою підпункт 1 пункту 1 після абзацу сьомого Постанови Верховної Ради України «Про перейменування окремих населених пунктів та районів на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей» від 12 травня 2016 року № 1351-VIII доповнено двома новими абзацами такого змісту:

«селище Красний Пахар Вуглегірської міської ради Бахмутського району на селище Ступакове;

село Комінтернове Волноваського району на село Пікузи».

У зв’язку з цим абзаци восьмий-тридцять дев’ятий вважати відповідно абзацами десятим-сорок першим;

Постановою у підпункті 2 пункту 1:

після абзацу двадцять другого доповнено новим абзацом такого змісту:

«село Красна Зоря Малоіванівської сільської ради Перевальського району на село Чорногорівка».

У зв’язку з цим абзаци двадцять третій-тридцять дев’ятий вважати відповідно абзацами двадцять четвертим-сороковим;

в абзаці тридцять п’ятому слова «селище міського типу» замінено словом «місто»;

в абзаці тридцять восьмому слово «Сентяківка» замінено словом «Сентянівка».

Проект Постанови зареєстровано за №4751.

Прийнято Постанову «Про приведення назви міста Кіровоград Кіровоградської області у відповідність із вимогами Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Відповідно до пункту 29 частини першої статті 85 Конституції України, пункту 8 статті 7 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», Верховна Рада України постановила перейменувати місто Кіровоград Кіровоградської області на місто Кропивницький.

Проект Постанови зареєстровано за №4222.

Прийнято Закон «Про ратифікацію Паризької угоди».

Паризьку угоду учинено 12 грудня 2015 року у м. Париж на Двадцять першій Конференції Сторін Рамкової конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату та підписану від імені України 22 квітня 2016 року у м. Нью-Йорку, яка замінює Кіотський протокол до Рамкової конвенції Організації Об'єднаних Націй про зміну клімату, який був ратифікований Законом України від 4 лютого 2004 року.

В результаті ратифікації Паризької угоди Україна приєднається до міжнародно-правового інструменту, що прийде на зміну Кіотському протоколу та передбачатиме, що кожна Сторона Рамкової конвенції ООН про зміну клімату (далі - Конвенція) буде робити певні кроки щодо боротьби зі зміною клімату відповідно до своїх можливостей у світлі різних національних обставин. Паризька угода набере чинності, коли не менше 55 Сторін Конвенції, на частку яких, за оцінками, припадає в сукупності щонайменше 55 відсотків загальних глобальних викидів парникових газів, здадуть на зберігання свої ратифікаційні грамоти, інструменти про прийняття, затвердження або приєднання.

Проект Закону зареєстровано за №0105.

Прийнято Постанову «Про проведення парламентських слухань на тему:

«Державні гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції, Революції Гідності та членів їх родин: стан і перспективи».

Верховна Рада України постановила провести 19 жовтня 2016 року в залі пленарних засідань Верховної Ради України парламентські слухання на тему: «Державні гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції, Революції Гідності та членів їх родин: стан і перспективи».

Проект Постанови зареєстровано за №4854.

Прийнято Постанову «Про затвердження рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 травня 2016 року «Про виконання резолюції Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй від 20 липня 2015 року № 2231 щодо Спільного всеосяжного плану дій в частині секторальних санкцій».

Верховна Рада України затвердила рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 травня 2016 року «Про виконання резолюції Ради Безпеки Організації Об'єднаних Націй від 20 липня 2015 року №2231 щодо Спільного всеосяжного плану дій в частині секторальних санкцій», уведене в дію Указом Президента України від «15» червня 2016 року №253, враховуючи важливість політичних та дипломатичних зусиль провідних держав світу з пошуку рішення, яке гарантуватиме виключно мирні цілі ядерної програми Ісламської Республіки Іран, відзначаючи, що таке рішення сприятиме ядерному нерозповсюдженню.

Проект Постанови зареєстровано за №4825.

Прийнято Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання окремих питань правового режиму території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Законом визначено особливості землекористування, спеціального водокористування, здійснення містобудівної діяльності, охорони атмосферного повітря на території зони відчуження та зони безумовного (обов'язкового) відселення з метою забезпечення реалізації проектів з перетворення об'єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему та реінтеграції постраждалої території.

Проект Закону зареєстровано за №4437.

Народні депутати розглянули поправки до доопрацьованого проекту Закону «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» №2966-д.

За результатами голосування законопроект 258 голосами було направлено на доопрацювання.

Головуючий закрив ранкове засідання, повідомляє Інформаційне управління ВР України.Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Допит Стерненка в суді по справі щодо необхідної оборони. Автор опублікував відео його допиту в суді по справі щодо необхідної оборони

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.