​Пленарне засідання Верховної Ради України 15 травня 2019 року

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, відкривши ранкове засідання, привітав Першого заступника Голови Верховної Ради України Ірину Геращенко з днем народження. Головуючий надав слово народним депутатам для виступів з заявами, повідомленнями, пропозиціями.


Після закінчення виступів головуючий оголосив до розгляду проект Закону про внесення змін до розділу ІI «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми» №9523.

Законопроект доповіла заступник Міністра соціальної політики Наталія Федорович.

Голова підкомітету Комітету з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму Іван Спориш доповів рішення Комітету, який рекомендує Верховній Раді прийняти законопроект за основу та в цілому.

Доповідач та співдоповідач відповіли на запитання народних депутатів.

Представники депутатських фракцій і народні депутати обговорили законопроект.

За результатами голосування законопроект не набрав необхідної кількості голосів для прийняття за основу та в цілому, за основу, за направлення на доопрацювання і був відхилений.

Із заявою від двох фракцій щодо підтримки Православної церкви України виступив представник цих фракцій - народний депутат Віктор Єленський.

Головуючий повідомив, що після перерви буде розпочато розгляд у другому читанні проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань №5395-д.

У пленарному засіданні оголошено перерву на 30 хвилин.

Після закінчення перерви народні депутати приступили до розгляду проекту Постанови про проведення парламентських слухань на тему: «Державна природоохоронна політика України: стан, перспективи розвитку та шляхи співпраці з громадянським суспільством» №9485.

За результатами голосування проект постанови відхилено.

Народні депутати розпочали розгляд у другому читанні проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення діяльності Державного бюро розслідувань №5395-д.

Перший заступник голови Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Микола Паламарчук доповів рішення Комітету, який рекомендує Верховній Раді прийняти законопроект у другому читанні та в цілому як Закон.

М.Паламарчук також повідомив, що під час підготовки до другого читання до законопроекту надійшло 53 поправки, з яких 3 правки враховано повністю, одна - частково, інші - відхилено.

Парламентарії розглянули 34 правки з 53-х порівняльної таблиці законопроекту.

Розгляд правок буде продовжено на наступному пленарному засіданні з 35-ї правки.

Головуючий закрив ранкове засідання.

За матеріалами Інформаційного управління ВР України

Фото з прямої трансляції на каналі «Рада»



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.