​Заява США в роковини депортації кримських татар: «Окупаційна влада розгорнула кампанію тортур та залякувань» в Криму

Сьогодні (18 травня – ред.) Україна вшановує пам‘ять жертв депортації кримських татар, що відбулась 77 років тому, в 1944. У цей день США висловили занепокоєння через утиски прав кримських татар в Криму, повідомляє «Голос Америки».


«З часу окупації Криму росією у 2014 році окупаційна влада розгорнула кампанію насильства, залякування і тортур стосовно тих, хто виступає проти окупації, включаючи представників етнічних та релігійних меншин», - йдеться у відеозверненні Майкла Крідлера, першого секретаря Посольства США в Україні.

«Ми пам‘ятаємо всіх, хто постраждав», - йдеться в заяві представництва ЄС в Україні, виданій до Дня боротьби за права кримськотатарського народу. В ЄС закликали росію припинити порушення прав людини в Криму.

Із закликом до росії припинити переслідування кримських татар і полишити Крим звернулось і Міністерство закордонних справ Естонії.

«Сьогодні, ми бачимо нову хвилю репресій проти кримських татар», - наголосили у відомстві.

Фото RFE/RL



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведуча Ірина Узлова та військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан обговорили найактуальніші новини навколо російсько-української війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.