​Заява США в роковини депортації кримських татар: «Окупаційна влада розгорнула кампанію тортур та залякувань» в Криму

Сьогодні (18 травня – ред.) Україна вшановує пам‘ять жертв депортації кримських татар, що відбулась 77 років тому, в 1944. У цей день США висловили занепокоєння через утиски прав кримських татар в Криму, повідомляє «Голос Америки».


«З часу окупації Криму росією у 2014 році окупаційна влада розгорнула кампанію насильства, залякування і тортур стосовно тих, хто виступає проти окупації, включаючи представників етнічних та релігійних меншин», - йдеться у відеозверненні Майкла Крідлера, першого секретаря Посольства США в Україні.

«Ми пам‘ятаємо всіх, хто постраждав», - йдеться в заяві представництва ЄС в Україні, виданій до Дня боротьби за права кримськотатарського народу. В ЄС закликали росію припинити порушення прав людини в Криму.

Із закликом до росії припинити переслідування кримських татар і полишити Крим звернулось і Міністерство закордонних справ Естонії.

«Сьогодні, ми бачимо нову хвилю репресій проти кримських татар», - наголосили у відомстві.

Фото RFE/RL



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.