НМПУ пропонує журналістам допомогу в день виборів у Чернігові

vibory chernigiv

 
Незалежна медіа-профспілка України пропонує журналістам, які 26 липня висвітлюватимуть вибори до ВР у виборчому окрузі №205 у Чернігові, звертатися за допомогою до Юридичного бюро. У випадку порушення прав журналістів, перешкоджання їхній професійній діяльності або виявлення «журналістів», які працюють за фальшивими посвідченнями НМПУ просить дзвонити на гарячу лінію НМПУ.


Передвиборча кампанія у Чернігові проходила з грубими маніпуляціями, порушенням закону, тиском на ЗМІ і використанням їх як інструменту пропаганди. НМПУ не виключає, що і завтра така ситуація збережеться.

У день виборів Юридичне бюро НМПУ буде фіксувати випадки порушень, надаватиме консультації та інформаційну підтримку, а також забезпечуватиме подальший юридичний супровід для відстоювання порушених прав у суді.

Ми звертаємося до колег із проханням також повідомляти нам про випадки неправомірного використання посвідчень журналіста чи прес-карт та, по можливості, фіксувати такі випадки.

Телефон «гарячої лінії» 050 356 57 58, електронна пошта [email protected].



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.