​Прототип ракети SpaceX Starship вибухнув під час завершення тестового запуску в середу

Маск привітав команду із запуском прототипу ракети, хоча той і завершився вибухом. «Марсе, ми йдемо!» - додав Маск в іншому твіті



Випробування відбувались в рамках проекту з розробки ракети, спроможної в майбутньому надіслати 100 тон вантажу та людей на Марс. SpaceX транслювала запуск наживо, повідомляє «Голос Америки».

Під час тестування компанія мала перевірити дію трьох розроблених нею двигунів Raptor, які, за задумом, повинні були вивести ракету на задану висоту.

Після запуску автоматизована ракета контрольовано знизилась і вибухнула під час приземлення. Коментуючи вибух, засновник та керівник компанії SpaceX Ілон Маск у Twitter зауважив, що «швидкість приземлення була зависокою», але привітав команду SpaceX із тим, що вони отримали необхідні дані під час експерименту.

«Вітаю команду SpaceX!» - написав Маск у Twitter. «Марсе, ми йдемо!» - додав Маск в іншому твіті.


Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.