Американский суд оставил фильм «Невинность мусульман» на Youtube

nevinnost

 
Суд калифорнийского города Санта-Клара отказался удовлетворить иск актрисы Синди Ли Гарсия. Она требовала убрать фильм «Невинность мусульман» с видеохостинга Youtube. Ответчиками по иску выступили создатель фильма Накула Басселей Накула и владелец видеохостинга Youtube Google Inc. 


Претензии Гарсия к Google Inc. заключались в нарушении ее авторских прав. Она считала, что компания обеспечивала доступ к видеоролику с участием актрисы без ее на то согласия

По мнению судьи, у актрисы нет юридически закрепленных авторских прав на фильм. Суд посчитал, что права принадлежат создателю ролика - Накуле Басселею Накуле. Суд также отверг утверждения актрисы о том, что жизнь ее самой, ее родственников и друзей может находиться в опасности из-за участия в скандальном фильме.

Ранее в требовании убрать «Невинность мусульман» с видеохостинга Youtube актрисе отказал Верховный суд округа Лос-Анджелес.

Напомним, ранее снятый в США фильм «Невинность мусульман» вызвал массовые беспорядки в исламских странах, сообщают internovosti.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Головні новини за сьогодні 24 липня. Безпілотники атакували російські міста Сочі та Адлер у Краснодарському краї

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.