Американский суд оставил фильм «Невинность мусульман» на Youtube

nevinnost

 
Суд калифорнийского города Санта-Клара отказался удовлетворить иск актрисы Синди Ли Гарсия. Она требовала убрать фильм «Невинность мусульман» с видеохостинга Youtube. Ответчиками по иску выступили создатель фильма Накула Басселей Накула и владелец видеохостинга Youtube Google Inc. 


Претензии Гарсия к Google Inc. заключались в нарушении ее авторских прав. Она считала, что компания обеспечивала доступ к видеоролику с участием актрисы без ее на то согласия

По мнению судьи, у актрисы нет юридически закрепленных авторских прав на фильм. Суд посчитал, что права принадлежат создателю ролика - Накуле Басселею Накуле. Суд также отверг утверждения актрисы о том, что жизнь ее самой, ее родственников и друзей может находиться в опасности из-за участия в скандальном фильме.

Ранее в требовании убрать «Невинность мусульман» с видеохостинга Youtube актрисе отказал Верховный суд округа Лос-Анджелес.

Напомним, ранее снятый в США фильм «Невинность мусульман» вызвал массовые беспорядки в исламских странах, сообщают internovosti.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.