На сервері ЦВК знешкодили вірус, що мав знищити результати виборів

nalivaychenko virus

 
Служба безпеки України докладає усіх зусиль для недопущення провокацій та диверсій під час виборів Президента України. Про це голова СБУ Валентин Наливайченко заявив учора на брифінгу силовиків в Українському кризовому медіа-центрі, повідомляють «Конфлікти і закони».


Він повідомив, що окрім боротьби з диверсійними групами, СБУ здійснює захист сервера ЦВК. Голова СБУ висловив вдячність українському інтернет-товариству, яке допомагає ліквідовувати ddos-атаки і знищувати віруси. Зокрема, програму, яка була незаконно запропонована Центрвиборчкому попереднім керівництвом уряду, і 25 травня цей вірус мав знищити результати виборів.

«Цей вірус ліквідовано, програмне забезпечення замінено і відтак є впевненість, що сервер ЦВК буде захищено», - сказав Наливайченко.

Він також наголосив, що СБУ разом з МВС здійснює захист списків виборців та бюлетенів, щоб вони потрапили до тих місць, де будуть розташовані дільничні виборчі комісії, а люди отримали можливість вільно проголосувати.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.