​70-річну прихильницю Трампа за 1000 твітів на день Twitter сплутав із ботом

Щоб зупинити автоматичні облікові записи на своїй платформі, Twitter призупинив або заморозив облікові записи, що належать реальним людям, поведінка яких нагадує дії ботів, інформує «Голос Америки» з посиланням на Business Insider.


Один із таких облікових записів, на які неодноразово надходили скарги, належить Ніні Томасєскі, 70-річній жінці, яка твітить до 1000 разів на день на підтримку президента Дональда Трампа, повідомляє агентство Associated Press.

Томасєскі, яка зібрала понад 50 тисяч послідовників з того моменту, як приєдналася до Twitter у 2009 році, сказала AP, що її місія проста: вона сподівається надати підтримку політичній кампанії президента Трампа.

Для Томасєскі це означає надсилати постійний потік контенту на Twitter, у тому числі роблячи ретвіти президента, кліпи з Fox News та цитати з Біблії.

Томасєскі повідомила AP, що її обліковий запис призупиняли або заморожували кілька разів і що, на думку Twitter, вона є ботом.

Фото VOA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Враг продолжает атаковать нашу страну по ночам ракетами, шахедами, а также обстреливать ракетными системами залпового огня

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.