Генпрокуратура Норвегии интересуется пребыванием Брейвика в Беларуси

Генпрокуратура Норвегии интересуется пребыванием Брейвика в БеларусиИз окружной прокуратуры Осло в Генпрокуратуру Беларуси поступила просьба об оказании правовой помощи по уголовному делу в отношении Андерса Брейвика.

Как сообщает БелТА, норвежская сторона заинтересована в получении информации об обстоятельствах пребывания Андерса Брейвика в Беларуси в 2005 году, его контактах и местах пребывания.

Запрос норвежской стороны направлен Генпрокуратурой в Комитет государственной безопасности для организации дальнейшего взаимодействия с правоохранительными органами Норвегии и оказания правовой помощи в расследовании уголовного дела в отношении Брейвика, сообщает charter97.org.

Напомним, Брейвик совершил двойной террористический акт 22 июля 2011 года в Норвегии.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.