Правозахисники вимагають бойкоту Росії на виставці озброєнь Eurosatory-2012

eurosatory

 
Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch звернулася до влади Франції з проханням не допустити участі «Рособоронекспорту» у виставці озброєнь Eurosatory-2012 в Парижі. 


Відповідну заяву опубліковано на сайті правозахисної організації в суботу, 9 червня. Невдоволення правозахисників викликали поставки «Рособоронекспортом» зброї уряду Башара Асада у Сирії. Як наголошується в заяві, «Франція не може закликати до припинення насильства в Сирії і одночасно з цим дозволяти основному постачальнику зброї приїжджати до Парижа з метою укладання нових угод». Правозахисники також висловили сподівання, що в разі участі «Рособоронекспорту» у виставці, у стенда компанії буде мало відвідувачів, і закликали потенційних клієнтів відмовитися від укладання нових контрактів з російським підприємством.

Раніше Human Rights Watch вже закликала до введення міжнародного ембарго на поставки зброї до Сирії, а також до бойкоту продукції «Рособоронекспорту» урядами та компаніями по всьому світу.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.