Посольство Эквадора опровергло информацию о намерениях тайно вывезти Ассанджа из Лондона

assange tayno

 
Эквадор никогда не будет пытаться тайно вывезти Ассанджа из посольства в Лондоне. Об этом сообщили сегодня испанскому информационному агентству ЭФЭ источники в диппредставительстве этой южноамериканской страны в Великобритании. "Мы хотим вести чистую игру, уточнил один источник. – Мы никогда не будем пытаться вывести Ассанджа дипломатической почтой или предоставив ему особый паспорт".


Ранее некоторые СМИ высказывали предположения, что основатель "Викиликс" может быть вывезен дипломатической почтой, которая, согласно Венской конвенции о дипломатических отношениях, не подлежит досмотру. В 1984 году к такому способу прибегли спецслужбы Нигерии в попытке выкрасть из Великобритании бывшего министра Умару Дикко.

Джулиан Ассандж укрывается в посольстве Эквадора в Лондоне с 18 июня. 16 августа правительство южноамериканской страны предоставило ему политическое убежище, однако Великобритания отказалась выпускать основателя "Викиликс" из страны, сообщает ИТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 1 листопада обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.