В Германии суд запретил продажи некоторых устройств Motorola

motorola germaniya

 
Компания Apple выиграла патентный спор против Motorola Mobility. Согласно постановлению суда Мюнхена, Motorola Mobility признана виновной в нарушении патента Apple, касающегося возвращения пользователя в изначальное место документа при чрезмерной прокрутке, пишет сайт All Things Digital.


Спорная технология использовалась в смартфонах Motorola Milestone XT720 и Atrix, а также в планшете Motorola XOOM. По решению суда, на продажи этих устройств на территории Германии наложен запрет. Motorola Mobility готовится обжаловать решение мюнхенского сюда.

Данный суд уже не первый спор между Motorola и Apple. Ранее местный суд уже признал претензии Motorola по поводу незаконного использования Apple технологий передачи данных в сотовых сетях, а также удовлетворил иск Motorola по поводу нарушения патентов о синхронизации данных в сервисе iCloud, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 1 листопада обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.