В США приняли самый строгий закон об абортах

zakon aborty

 
Палата представителей штата Арканзас (США) приняла самый строгий в США закон об абортах 56 голосами против 33. Теперь женщины штата не имеют права делать аборт после 12-недельного срока, сообщает Associated Press.


Республиканцы, доминирующие в Палате представителей штата, смогли побороть вето демократов и приняли закон в один день с Сенатом. Закон вступит в силу летом 2013 года.

Некоторые правозащитники планируют добиться отмены билля до того, как он вступит в силу. По их словам, нововведение — антиконституционно и противоречит прецеденту 1973 года из дела "Ро против Вэйда" (Roe v. Wade), когда было принято решение запрещать аборт только после 22-24 недель. По мнению законодателей, 12-недельный запрет правомерен, поскольку именно в этом возрасте биение сердца плода можно уловить с помощью ультразвука. Противники закона утверждают, что заперт на аборт должен быть введен после 20-недельного срока, когда плод начинает чувствовать боль, сообщает pravo.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.