В США приняли самый строгий закон об абортах

zakon aborty

 
Палата представителей штата Арканзас (США) приняла самый строгий в США закон об абортах 56 голосами против 33. Теперь женщины штата не имеют права делать аборт после 12-недельного срока, сообщает Associated Press.


Республиканцы, доминирующие в Палате представителей штата, смогли побороть вето демократов и приняли закон в один день с Сенатом. Закон вступит в силу летом 2013 года.

Некоторые правозащитники планируют добиться отмены билля до того, как он вступит в силу. По их словам, нововведение — антиконституционно и противоречит прецеденту 1973 года из дела "Ро против Вэйда" (Roe v. Wade), когда было принято решение запрещать аборт только после 22-24 недель. По мнению законодателей, 12-недельный запрет правомерен, поскольку именно в этом возрасте биение сердца плода можно уловить с помощью ультразвука. Противники закона утверждают, что заперт на аборт должен быть введен после 20-недельного срока, когда плод начинает чувствовать боль, сообщает pravo.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Якщо дивитись на різні історичні етапи, то росія повинна повернути землі не лише Китаю та Японії, але й Німеччині і Фінляндії

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.