Американского военного полицейского ждет пожизненное заключение за шпионаж

shpionage1

 
Американскому военному полицейскому Уильяму Колтону Миллею, признавшему свою вину в попытке шпионажа в пользу иностранного государства, грозит пожизненное заключение. Как сообщает в четверг телеканал Эй-би-си (ABC), вердикт по данному делу будет вынесен 15 апреля на базе Элмендорф-Ричардсон (штат Аляска).


До сих пор не сообщается, какой именно стране 24-летний мужчина "пытался продать секреты". СМИ связывали арест Миллея с расследованием дела "Викиликс" (WikiLeaks), однако следователи ФБР категорически опровергли данную версию.

Уильям Колтон Миллей, проходивший службу на базе Элмендорф-Ричардсон, был арестован в 2011 году при попытке передать секретные сведения агенту ФБР, работавшему под видом сотрудника иностранной разведки. 19 марта текущего года военнослужащий признал вину, но, ссылаясь на личные мотивы, просил отсрочить обнародование информации, сообщает ИТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.