Передовой отряд Танзании прибыл в Конго для борьбы с повстанцами

solday tanzanii

 
Первые сто солдат из Танзании прибыли в Демократическую Республику Конго (ДРК) для формирования африканской "бригады интервенции" для борьбы с повстанцами из "Движения 23 марта" (М23).


Представитель миротворческой миссии ООН в ДР Конго подполковник Феликс Бассе заявил сегодня, что прибыл передовой отряд, а всего Танзания направит 1280 военнослужащих.

"Бригада интервенции", которая будет входить в состав миссии ООН и иметь право на "целенаправленные наступательные операции" против повстанцев, будет включать более 2500 военнослужащих и состоять из трех батальонов, артиллерийской и разведывательной рот, а также спецназа.

Помимо Танзании, войска предоставят ЮАР и Малави.

Лидеры М23 просили Танзанию не направлять солдат и предупреждали, что их силы способны разгромить более крупные формирования, чем "бригада интервенции". Однако министр иностранных дел Танзании Бернард Мембе заявил, что армию страны не запугать и что она идет в ДРК с целью "восстановить мир в горящем доме соседа", сообщает ИТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.