Латвийских Чернобыльцев решили отметить наградами

chernobl

 
Комиссия сейма (парламента) Латвии по социальным и трудовым вопросам вчера на заседании приняла решение обратиться к кабинету министров с просьбой учредить специальную награду для участников ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС. Как сообщает пресс-служба законодательного органа, памятная награда должна быть учреждена до 1 декабря 2013 года.


В ликвидации последствий аварии на Чернобыльской АЭС из Латвии участвовали более 6 тысяч человек. Более 3 тысяч из них стали инвалидами, а более 900 человек уже умерли.

В настоящее время государство предоставляет участникам ликвидации аварии на Чернобыльской АЭС или их семьям социальное пособие в размере 60 латов (порядка 120 долларов) в месяц, сообщает ИТАР-ТАСС.



Коментарі

  -2 #1 Iehbr 14 мая 2013 г., 22:45:32
А то что ликвидаторы ничего кроме вреда не принесли не в курсе? Загрязнение произошло из-за тушения, на воздухе реактор отстыл бы за 3 часа. Ни вода ни свинец не могли его потушить никак они как в термос его окутали и вместо тушения тянули время.

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.