Сокурсники Джохара Царнаева не признали свою вину в суде

sokursniki

 
Двое студентов из Казахстана - Диас Кадырбаев и Азамат Тажаяков, обвиняемые властями США в попытке уничтожить улики и тем самым создать препятствия расследованию бостонского теракта, на заседании суда сегодня отказались признать свою вину.


В федеральном суде Бостона (штат Массачусетс) сегодня состоялись первые слушания по делу. В зале присутствовали родственники обвиняемых.

После оглашения обвинения каждый из них заявил: "Невиновен".

На минувшей неделе жюри присяжных постановило, что Кадырбаев и Тажаяков могут быть привлечены к суду за препятствование правосудию.

По данным следствия, 19-летние студенты избавились от рюкзака с пиротехникой, принадлежащего Джохару Царнаеву, а также от его ноутбука.

Прокуратура считает, что студенты не знали о планировавшемся теракте и не принимали участие в его подготовке.

Если их вина будет доказана, им может грозить до 20 лет тюремного заключения, сообщает ИТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.