Жителей Уругвая поголовно сделали донорами органов

urugvay giteli

 
В Уругвае вышел закон, в котором указано, что все жители государства после своей кончины автоматически становятся донорами органов. Исключение составляют лишь те, кто до своей смерти написал письменный отказ от донорства.


Стоит отметить, что показатель посмертного донорства в Уругвае один из самых высоких в странах Латинской Америки, однако нехватка доноров столь значительна, что этого просто недостаточно.

До этого времени уругвайцы должны были лично высказывать желание по поводу использования собственных органов после кончины. Согласно новому закону, добровольцем на донорство автоматически становится каждый. Однако закон относится только к совершеннолетним гражданам.

На сегодняшний день порядка тысячи больных в Уругвае ждут пересадки какого-либо органа. Каждый год врачами проводится не менее 500 операций по пересадке органов, сообщают internovosti.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.