У південнокорейських горах розбився винищувач, що експлуатувався більше 30 років

isteerb koreya

 
Винищувач південнокорейських ВПС F-5E розбився в горах провінції Чхунчхон-Пукто в центральній частині країни. Пілотові вдалося благополучно катапультуватися, він не постраждав, повідомили представники штабу ВПС.


Винищувач злетів у 10:48 ранку за місцевим часом з авіабази в Чхонджу (137 км на південь від столиці) для виконання навчальної задачі, проте незабаром після зльоту врізався в гору поблизу населеного пункту Чинпхен. Як повідомляється, пілот - 32-річний капітан на прізвище Лі - намагався посадити машину, але через сильний крен винищувача у бік землі це зробити не вдалося. Пілота направили для огляду у військовий госпіталь.

Через 50 хвилин після події на місці катастрофи стався вибух. Через побоювання нових вибухів на місце події не були допущені військовослужбовці і пожежники. Як повідомляється, винищувач перебував в експлуатації з 1978 року. ВПС почали розслідування причин катастрофи, повідомляє ІТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 1 листопада обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.