У Франції затвердили 75-відсотковий «податок на розкіш»

nalog olland

 
Конституційна рада Франції затвердила введення "податку на розкіш" у розмірі 75 % на доходи понад 1 млн євро. Про це йдеться в поширеному прес-релізі.


Ця фіскальна норма не стане винятком і для професійних футбольних клубів, які активно виступають проти цього нововведення . Раніше керівництво французького футболу виступило з рішучим протестом проти даної міри, яка вже була схвалена парламентом у законопроекті бюджету на 2014 рік і загрожує принести величезні збитки клубам.

Введення 75-відсоткового "податку на розкіш" було одним з центральних обіцянок у передвиборчій кампанії президента Франції Франсуа Олланда. Втілити цей план у життя, проте, завадили Конституційна рада, яка визнала, що ця фіскальна реформа суперечить основному закону республіки. У відповідь на це уряд запропонував іншу схему, яка і була прийнята, обкласти цим податком всі підприємства, які виплачують своїм співробітникам оклади, що перевищують 1 млн євро, повідомляє ІТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан у військовому зведенні на 7 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.