Канада також заморозила активи Януковича і Ко

akivi

 
Канада заморозила фінансові активи 18 громадян України, які підозрюються у корупційних діяннях. Про це йдеться в повідомленні Міністерства закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади, повідомляють «Конфлікти і закони».


У список увійшли екс-президент віктор янукович і його сини - Олександр і Віктор, екс-глава уряду країни Микола Азаров і його син нардеп Олексій Азаров.

Так само заморожені активи екс-голови МОЗ Раїси Богатирьової, колишнього радника президента Ігоря Калініна, екс-глави адміністрації президента Андрія Клюєва та його брата Сергія і бізнесмена Сергія Курченко.

У список так само потрапили екс-міністр юстиції Олена Лукаш, заступник глави АП Андрій Портнов, колишній генеральний прокурор країни Віктор Пшонка і його син нардеп Артем Пшонка, екс-глава Міністерства науки і освіти Дмитро Табачник, екс-глава СБУ Олександр Якименко, колишній глава міністерства внутрішніх справ Віталій Захарченко та його заступник Віктор Ратушняк.

Нагадаємо, той же список заморожених активів януковича і Ко опублікували Великобританія, Австрія, Литва і Латвія.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.