В Юнеско презентували фотовиставку про роботу журналістів на Майдані

yunesko

 
У Парижі в штаб-квартирі Юнеско відбулася організована медіа-профспілкою і спілкою журналістів виставка фотографій, яка розповіла про те, як журналісти працювали під час подій на Майдані. Експозиція складалася з двадцяти фотографій авторства українських журналістів, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі Незалежної медіа-профспілки України.


Експозиція відбулася під егідою Міжнародної федерації журналістів у рамках конференції Юнеско «Свобода медій за краще майбутнє». Презентуючи виставку, голова Незалежної медіа-профспілки Юрій Луканов заявив, що на Майдані відбулися кардинальні зміни у ставленні до журналістів. Одна із сторін конфлікту не сприймає їх як нейтральну силу, а як ворогів, журналісти перетворилися на мішень. Юрій Луканов вважає, що така тенденція продовжилася під час окупації Криму і війни на сході України.

У конференції бере участь також виконуючий обов’язки голови Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За минувшие сутки рашисты ударили Искандером по железной дороге в Смиле - поражена гражданская инфраструктура и логистические сообщения

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.