«Гумконвой» для Донбасу став звичайною справою для Росії
- Подробиці
- Опубліковано 14.04.2015 10:18
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2087

МНС Росії планує відправити в Донбас у травні дві-три колони з «гуманітарною допомогою», повідомив заступник голови відомства Володимир Артамонов. Про це інформує Дзеркало тижня, передають «Конфлікти і закони».
«Так далеко, до кінця місяця, ми не плануємо. Але дві або три колони буде, це вже звичайна кількість », - сказав він у понеділок, 13 квітня, на засіданні «комітету з громадської підтримки жителів південного сходу України».
Сьогодні Росія відправила в Донбас черговий - 24-й - «гуманітарний конвой». Нагадаємо, в першому «гумконвої» поточного місяця (2 квітня) Держприкордонслужба України виявила наявність небезпечного вантажу.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
12.12.2025 11:16
Небезпечні сни Трампа12.12.2025 11:01
Збито та подавлено 64 ворожих БпЛА12.12.2025 10:53
1400 москалів подохло минулої доби на українській земліОдеська область пережила один із наймасованіших обстрілів з боку росіян, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Кіпер


Коментарі