КНДР и Южная Корея снова пытаются помириться

dvi korei

 
В воскресенье возобновились переговоры об урегулировании кризиса между Северной и Южной Кореей. Об этом сообщает «Дойче Велле». Переговоры проходят в пограничном пункте Пханмунджом. Южную Корею на них представляют министр объединения Хон Йон Пьо и советник президента по вопросам национальной безопасности Ким Кван Чжин, КНДР - вице-маршал Корейской народной армии Хван Бёнте Со, которого называют вторым человеком после Ким Чен Ына, а также высокопоставленный представитель Трудовой партии Кореи Ким Ян Гон.


Первый раунд консультаций, которые начались 22 августа за полтора часа после того, как истек срок ультиматума Пхеньяна, что угрожал начать военную операцию, если Сеул не выключит пропагандистские громкоговорители на границе, был прерван поздно ночью в воскресенье, 23 августа.

Несмотря на то, что ни о каких конкретных результатах не сообщалось, проведение консультаций позволило избежать полномасштабных военных действий. Сведений об отключении громкоговорителей пока не поступало.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.