У Грузії скасували обов'язковий призов до збройних сил

slugba armiya

 
Міністр оборони Грузії Тінатін Хідашелі підписала наказ про скасування обов'язкової служби в збройних силах країни. Про це повідомляє турецьке інформаційне агентство Анадолу.


«Служба в лавах збройних сил - це гідне заняття, яке користується великим попитом. У зв'язку з цим немає необхідності когось примушувати до служби в армії», - сказала глава оборонного відомства журналістам, коментуючи своє рішення.

До наказу глави міноборони військова служба в Грузії ділилася на чотири категорії: обов'язкова, контрактна, кадрова та резервна.

У травні 2016 року в Грузії відзначили 25-річчя створення збройних сил країни. Грузинські військовослужбовці брали участь у багатонаціональних операціях в Афганістані, Іраку, Косово і Центральноафриканській Республіці.

ВС Грузії роблять істотний внесок в розвиток процесу інтеграції країни в НАТО.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 5 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.