​Мирні жителі, які залишають схід Алеппо, стали мішенню для сил режиму Башара Асада

У результаті артилерійського обстрілу сил режиму Башара Асада по кварталу Джуба Ель-Куббе на сході Алеппо загинули 45 мирних жителів, більшість з яких жінки і діти. Представник сил цивільної оборони Алеппо Ібрагім Абу Лейс повідомив агентству Анадолу, що десятки жителів Джуба Аль-Кубба отримали поранення.


Число жителів, загиблих в Алеппо після 15 листопада, досягло 739 чоловік, число поранених - 2500.

Місто Алеппо розташоване на півночі Сирії і є другим за величиною містом країни після Дамаска. Відстань від Алеппо до турецького кордону становить 40 км. Західну частину Алеппо контролюють сили режиму, східну - загони опозиції.

Громадянська війна в Сирії почалася в березні 2011 року, коли мирні демонстрації протесту переросли в збройний конфлікт після того, як військові відкрили вогонь по демонстрантах.

За даними ООН, в ході конфлікту загинуло понад 400 тисяч осіб, понад 10 мільйонів були змушені покинути свої будинки, 4,8 мільйона чоловік знайшли притулок за межами країни.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.