​Марін Ле Пен позбавили депутатської недоторканності

Європарламент проголосував за позбавлення лідера партії «Національний фронт» і кандидата в президенти Франції Марін Ле Пен депутатського імунітету в зв'язку з тим, що вона розмістила в своєму акаунті в соцмережі Twitter фотографії зі сценами насильства, вчиненого бойовиками терористичної організації ДЕАШ. За позбавлення Ле Пен депутатської недоторканності проголосували 563 депутата, проти - 48, повідомляє інформагентство «Анадолу».


Після позбавлення Ле Пен депутатської недоторканності проти неї можуть порушити кримінальну справу за звинуваченням у поширенні матеріалів, що пропагують жорстокість і насильство. Таким чином, лідеру партії «Національний фронт» може загрожувати покарання у вигляді штрафу в розмірі 75 тисяч євро або позбавлення волі на строк до трьох років.

Судовий розгляд може тривати більше року, а з урахуванням апеляцій - і того довше, так що само по собі воно не завадить Ле Пен взяти участь в президентських виборах, перший тур яких відбудеться 23 квітня.

Марін Ле Пен. фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.