​Марін Ле Пен позбавили депутатської недоторканності

Європарламент проголосував за позбавлення лідера партії «Національний фронт» і кандидата в президенти Франції Марін Ле Пен депутатського імунітету в зв'язку з тим, що вона розмістила в своєму акаунті в соцмережі Twitter фотографії зі сценами насильства, вчиненого бойовиками терористичної організації ДЕАШ. За позбавлення Ле Пен депутатської недоторканності проголосували 563 депутата, проти - 48, повідомляє інформагентство «Анадолу».


Після позбавлення Ле Пен депутатської недоторканності проти неї можуть порушити кримінальну справу за звинуваченням у поширенні матеріалів, що пропагують жорстокість і насильство. Таким чином, лідеру партії «Національний фронт» може загрожувати покарання у вигляді штрафу в розмірі 75 тисяч євро або позбавлення волі на строк до трьох років.

Судовий розгляд може тривати більше року, а з урахуванням апеляцій - і того довше, так що само по собі воно не завадить Ле Пен взяти участь в президентських виборах, перший тур яких відбудеться 23 квітня.

Марін Ле Пен. фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 9 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.