​Швеція повертає загальну військову повинність перед лицем російської загрози

Швеція вирішила відновити загальну військову повинність для чоловіків і жінок в зв’язку із скороченням числа добровольців і зростаючими побоюваннями з приводу агресивної поведінки росії в Україні і країнах Балтії, повідомляє «Голос Америки».


«Ситуація в сфері безпеки в Європі і районі Швеції погіршилася, а призив на добровільній основі не забезпечує збройним силам достатньо підготовлених кадрів, – заявили в Міністерство оборони Швеції. – Відновлення військового обов’язку необхідне для забезпечення військової готовності».

За словами представника Міноборони Марінетт Ню Радебу, в липні на службу будуть призвані 4000 чоловіків і жінок, а сама служба почнеться в січні 2018 року. Їх відберуть із близько 13000 осіб 1999 року народження.

Радебу заявила британській телекомпанії ВВС, що на цей крок Швецію підштовхнули «зміни в сфері безпеки в нашому регіоні». Швеція не є членом НАТО. «У число причин входять незаконна анексія Криму росією в 2014 році, конфлікт в Україні та підвищена військова активність в нашому регіоні», – сказала вона.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.