​КНДР знову провела випробування балістичної ракети. Японія висловила протест

Північна Корея провела черговий запуск балістичної ракети ближнього радіусу дії. Ракета впала в море біля східного узбережжя корейського півострова, пролетівши приблизно 450 км. Стурбованість ситуацією висловили в Токіо, де вважають, що види озброєнь, які випробують в КНДР, становлять потенційну загрозу торговельному флоту і авіації Японії, повідомляє Euronews.


Прем'єр Японії Сіндзо Абе нагадав про спільну позицію Токіо і Вашингтона по слідах саміту G7, який відбувся в минулі вихідні на Сицилії:

«Як ми домовилися на саміті, північнокорейська проблема повинна стати одним з пріоритетів для світової спільноти. Для стримування КНДР ми готові на активні дії разом зі Сполученими Штатами».

У США на вівторок вперше заплановані навчання з перехоплення балістичної ракети. Мета - перевірити надійність існуючої системи протиракетної оборони. На думку Пентагона, вже через кілька років північнокорейські ракети зможуть долетіти до берегів Північної Америки.

Сіндзо Абе. Фото з відеоролика Euronews



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.