​В Італії ухвалили закон, який визнав катування злочином

В Італії прийняли закон, відповідно до якого тортури визнаються злочином. Крім того, новий закон посилює покарання щодо осіб, які застосовують тортури. Відповідний законопроект прийнятий Палатою депутатів (нижня палата) парламенту Італії (198 - за, 35 - проти і 104 утрималися), повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Закон передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 4 до 10 років для громадян і до 12 років - для представників правоохоронних органів.

Під тортурами закон має на увазі «заподіяння жорстокими діями, погрозами або насильницькими методами гострого фізичного болю або засвідченої психологічної травми».

У 2015 році Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) засудив італійських поліцейських за надмірну жорстокість щодо антиглобалістів в 2001 році. Тоді ЄСПЛ визнав реакцію влади Італії неадекватною через те, що ряд поліцейських відбувся лише адміністративним покаранням.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха различными средствами нападения и в прошедшую ночь применил 13 ударных «шахедов»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.