​Лідери КНДР та Південної Кореї зустрілися в Палаці миру в селі Пханмунджом

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин і президент Південної Кореї Мун Чже Ін зустрілися в Палаці миру в селі Пханмунджом на півдні від демаркаційної лінії, що розділяє дві держави. Глави країн привітали один одного, потиснувши один одному руки. Кім Чен Ин і Мун Чже вітали стрій почесної варти, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


«З цього моменту починається нова ера. Ми відкриваємо нову сторінку в історії світу», - написав Кім Чен Ин в гостьовій книзі Палацу миру.

У відкритій для преси частині зустрічі глава КНДР висловив надію на те, що нинішні переговори стануть новим шансом для співпраці на півострові.

Кім Чен Ин став першим за 65 років лідером КНДР, який ступив на землю Південної Кореї.

Це третя зустріч глав Південної і Північної Кореї після самітів у 2000 і 2007 роках. Вона передувала зустрічі Кім Чен Ина і президента США Дональда Трампа, яка, як очікується, відбудеться в наступному місяці або на початку червня.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.