​Венесуельські біженці повертаються з Перу на батьківщину

Уряд Венесуели приступив до реалізації програми «Повернення на батьківщину», метою якої є репатріація біженців, які залишили країну під час економічної кризи. У рамках програми 100 біженців з Венесуели, які знайшли притулок в Перу, почали прибувати в Каракас на літаку венесуельської авіакомпанії Conviasa, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Раніше уряд Перу посилив правила в'їзду для біженців з Венесуели, яка переживає глибоку економічну кризу. В даний час на території Перу знаходяться близько 400 тисяч біженців з Венесуели.

Представники управлінь у справах мігрантів Колумбії, Еквадору, Перу і Бразилії проведуть зустріч у Боготі, щоб обговорити питання, що стосуються венесуельських біженців.

З Венесуели триває активна міграція населення в сусідні країни через економічну кризи, нестачу продовольства та інфляцію. За останні роки країну покинуло близько чотирьох мільйонів громадян.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.