​Перше інтерв’ю британського поліцейського Ніка Бейлі після отруєння «новічком»

Ми втратили все, - сказав Нік Бейлі, полцейський із Солсбері, котрий отруївся «новічком» під час обстеження місця отруєння Сєрґєя Скрипаля та його доньки Юлії. Нік Бейлі дав перше інтерв’ю після отруєння. Чоловік перебуває в лікарні – повідомляє кореспондент Польського радіо Адам Домбровський:


«Я не міг встояти на ногах, моє тіло покрилося потом», - Нік Бейлі згадує перші моменти після появи симптомів отруєння. Тепер його життю нічого не загрожує – фізичні наслідки отруєння нейтралізовано, але, як каже сам поліцейський, психологічно він не почувається найкраще: «Ми втратили наш дім, усі речі, які в ньому були: іграшки дітей, меблі тощо».

Експерти наголошують, що від «новічка», який був схований у пляшці парфумів, могло померти набагато більше людей.

У спробі отруєння Сєрґєя Скрипаля та наражені багатьох людей на смерть Великобританія звинувачує кремль. москва заперечує свою причетність.

Нік Бейлі. Фото bbc.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан у новому військовому зведенні на 6 листопада обговорив актуальні ситуації на фронті

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.