​Туреччина та Україна будуть співпрацювати у сфері військової географії

В офіційному віснику турецького уряду Resmi Gazete опубліковано ряд угод, меморандумів та протоколів, підписаних між Туреччиною та іншими країнами або міжнародними організаціями. Опублікований у Resmi Gazete протокол, підписаний між Туреччиною та Україною дев'ятого жовтня 2017 року в Києві про співпрацю в сфері географічної інформації, передбачає підготовку програм співробітництва в галузі військової географії на взаємовигідній основі, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Крім того, протокол передбачає обмін географічними матеріалами і даними, трансфер технологій, наукове і технічне співробітництво в сфері освіти.

Відповідно до протоколу, сторони мають намір розвивати співробітництво в сфері військової географії.

Протокол набирає чинності після публікації в Resmi Gazete.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведуча Ірина Узлова та військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан обговорили найактуальніші новини навколо російсько-української війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.