​Мусульмани в США подали до суду на владу Меріленда

Група мусульман в американському штаті Меріленд подала в суд на місцеву адміністрацію. Невдоволення мусульман викликав новий закон, прийнятий владою штату, згідно з яким фізичні та юридичні особи, які закликають до бойкоту Ізраїлю, не можуть брати участь у державних тендерах, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Відповідно до закону штату Меріленд, учасники руху BDS, відомого своїми закликами до підтримки Палестини і бойкоту Ізраїлю, не можуть брати участь у держтендерах.

У числі інших зазначений закон завдав шкоди інженеру-програмісту Шакібу Алі.

Алі разом з представниками Ради з американо-ісламських відносин (CAIR) звернувся до суду, звинувативши владу штату в порушенні Конституції США, в тому числі статті про захист свободи слова.

«Я продовжу виступати на підтримку Палестини і закликати до бойкоту Ізраїлю на окупованих землях. Це моє конституційне право як громадянина США », - підкреслив Алі.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.