​Британський суд відмовив Мадуро у доступі до золотого запасу Венесуели

Британський суд відмовився надати президентові Венесуели Ніколасу Мадуро доступ до венесуельському золота вартістю 1 мільярд доларів, що зберігається в Банку Англії. Суддя Найджел Тір, який розглядав цю справу, пояснив своє рішення тим, що уряд Великобританії офіційно визнає президентом Венесуели лідера венесуельської опозиції Хуана Гуайдо, і, відповідно, британському суду слід робити те ж саме, пише The Wall Street Journal.


«Судова і виконавча влада повинні стояти на одних позиціях», - сказав суддя.

Каракас вже кілька десятиліть зберігає частину своїх золотих запасів у Банку Англії. Мадуро в 2018 році намагався повернути злитки до Венесуели, але отримав відмову від британського ЦБ, який висловив побоювання, що президент може використовувати золото, яке належить країні, в особистих інтересах.

У четвер представник Гуайдо у Великобританії Ванесса Ньюман назвала «величезною перемогою народу Венесуели і верховенства закону» судове рішення, прийняте Найджелом Тіром. Адвокати, що представляють Мадуро, заявили, що мають намір оскаржити рішення суду.

Ніколас Мадуро. Фото EFE



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан детально обговорив ситуацію довкола заяв щодо якнайскорішого завершення війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.