​Кількість жертв землетрусу в Індонезії, яке сталося в ніч на п'ятницю, досягла 46

Кількість жертв землетрусу магнітудою 6,2 в індонезійській провінції Західне Сулавесі досягло 46, постраждали 826 осіб. Як повідомив представник Управління по запобіганню наслідків надзвичайних ситуацій Радітья Жати, із зони лиха евакуйовано понад 15 тисяч осіб, передає турецьке інформагентство «Анадолу».


За останніми даними, в результаті землетрусу завдано збитків 415 будівлям, у тому числі будівлям лікарень, адміністрацій губернатора та інших держустанов, зазначив Жати.

Пошуково-рятувальні роботи тривають.

У Національному агентстві Індонезії по боротьбі зі стихійними лихами (BNPB) напередодні повідомили, що підземні поштовхи були зафіксовані в місті Мажене в п'ятницю о 01.28 за місцевим часом.

Епіцентр землетрусу знаходився в шести км на північний схід від Мажене. Осередок поштовхів залягав на глибині 10 км.

У результаті землетрусу сталися збої в забезпеченні електроенергією, пошкоджені лінії зв'язку.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.