​Twitter заблокував сторінку дипмісії КНР через публікацію про уйгурів

Обліковий запис посольства Китаю в Вашингтоні в Twitter заблокований після публікації на підтримку політики КНР в Синьцзян-Уйгурському автономному районі. Дипмісія КНР 7 січня розмістила в Twitter публікацію, згідно з якою курс Пекіна на зниження народжуваності серед уйгурів виправданий, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


У публікації стверджувалося, що курс на зниження народжуваності серед представників нацменшин «робить жінок більш вільними» і «звільняє їх від ролі машин з виробництву дітей».

У керівництві соцмережі заявили, що публікація дипмісії суперечить загальнолюдським цінностям.

Остання публікація на сторінці посольства датована 8 січня.

У Держдепі США раніше назвали «геноцидом» тиск на представників нацменшин в Синьцзян-Уйгурському автономному районі.

На сьогоднішній день в так званих Центрах професійного навчання силоміць «перевиховується» не менше мільйона етнічних уйгурів.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.