​Присутність найманців російської ПВК «Вагнер» в Африці стало найбільш обговорюваною темою останніх днів

Особливе занепокоєння діяльність російської військової компанії на африканському континенті викликає у країн Заходу. Так, влада Франції напередодні закликала уряд Малі відмовитися від угоди про співпрацю з ПВК «Вагнер», передає турецьке інформагентство «Анадолу».


Повідомлення в американських ЗМІ про те, що дуже скоро «Вагнер» відправить в Малі найманців, змусило задуматися про історію формування «Вагнер», а також ймовірності розширення присутності компанії в Африці.

Як пише газетне щомісячне видання La Chronique, що належить міжнародній правозахисній організації Amnesty International, уперше ідея формування ПВК «Вагнер» була висунута російською розвідкою і високопоставленими чиновниками в 2012 році.

Робота «Вагнер» ґрунтується на принципі «армія для вирішення проблем без застосування сили».

«Вагнер» забезпечує військову підготовку місцевих сил, особисту охорону лідерів і охорону енергетичних об'єктів.

В обмін на ці послуги дочірні компанії «Вагнера» отримують певні привілеї і ліцензії на використання корисних копалин і природних ресурсів, а також на поставки зброї, технологій і оборонну галузь у ці країни.

Стверджується, що ПВК налагодила постачання зброї і перевезення особового складу через аеропорти і кордони з Судану в Центральну Африку.

Саме це і могло стати однією з причин, за якими США 15 липня 2020 року включили компанію до списку санкцій.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.