​Президент Туреччини Реджеп Ердоган виступає за діалог відносно України

Туреччина докладає зусиль для зниження напруженості та запобігання конфліктам у регіоні. Про це заявив президент Реджеп Тайіп Ердоган, виступаючи на 13-й конференції послів Туреччини в понеділок в Анкарі. Ердоган повідомив, що під час бесід із російським та українським колегами щоразу наголошував на значущості просування діалогу, передає турецьке інформагентство «Анадолу».


«На жаль, нам не вдалося зберегти позитивну атмосферу та наблизити припинення кровопролиття. Знайшлися ті, хто виступив за продовження війни. Одних заяв про готовність до миру недостатньо. Світ може бути досягнутий лише шляхом відповідального підходу до того, що відбувається», - констатував президент.

Турецький лідер привернув увагу до досягнення зернової угоди, наголосивши, що Анкара докладає зусиль для запобігання продовольчій кризі у світі.

Президент зазначив, що реалізація домовленостей, досягнутих 22 липня за посередництва Анкари та ООН, триває без жодних проблем.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.